Author: j***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: What you see is what you get,my daughter really loves it
顏色: 藍色
Price: NT$1,266
Original Price: NT$1,333
| Material | ABS |
| Features | Supports USB OTG |
| Color | Pink |
| Brand | Qetupa |
| Screen Size Range | 7" & Under |
| Screen Size | 7.0" |
| Screen Resolution | 1024 x 600 |
| CPU Brand | Rockchip |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Cell Capacity | under 4000mAh |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3480 |
| SKU | se251103604678674949 |
Brand Name: Qetupa
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Qetupa-sc-0145102612.html
Quality: 9035435 people said the quality is very good!
Author: j***1
Date:
Review: What you see is what you get,my daughter really loves it
顏色: 藍色
Author: v***e
Date:
Review: Happy with the tablet
顏色: 藍色
Author: p***8
Date:
Review: What you see is what u get very good
顏色: 粉色
Author: h***e
Date:
Review: exactly what I expected
顏色: 藍色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.